Reference

Kbely

Instalace 9kW monoblokového tepelného čerpadla značky LG. Jednotka je v provedení Silent, která je natolik tichá, aby mohla být osazena blízko hranice pozemku sousedů. Monoblok nemá vnitřní jednotku – šetří místo v technické místnosti.

Dolní Moravice

Instalace 14kW čerpadla v provedení Split s vnitřní jednotkou. Splitová jednotka je vybavená bivalentním zdrojem tepla, který v případě nedostatečného výkonu nebo poruchy kompresoru nepřeruší dodávku tepla. Jednotka byla umístěna za zahradní domek dále od obydlí, aby nerušila v zahradě okolo domu.

Příbram

Instalace teplovodního topného systému s nerezovými rozdělovači. Rozdělovače jsou napojeny na páteřní rozvod z mědi. Topné okruhy Gabotherm jsou TOP značkami ve své třídě na trhu. Otopná soustava byla doplněna o termohlavice pro individuální řízení teplot.

Hradec Králové

Instalace elektrického podlahového topení. V domě je kombinace dvou samoregulačního a odporového topného kabelu. Díky tomu bylo dosaženo cenově zajímavého řešení s výhodou výborné zónové regulace. Samoregulační kabel smaže výhodu teplovodního podlahového systému, která spočívá v možnosti variabilní změny dispozic místností bez rizika poškození podlahového topení.

Budínek

Instalace větrací jednotky s rekuperací v bungalovu. Systém je napojen na moodbus a je ovládán nadřazeným systémem LOXON. Na odvětrání byly zapojeny nejen obytné místnosti, ale také samotné toalety.

Příbram

Instalace rekuperace s přípravou na zvlhčení vzduchu a zónovou regulací. Větrání je řízeno senzorem CO2. Rekuperace rodinného domu je rozdělena na noční a denní část. Díky tomuto řešení klesají provozní i instalační náklady na odhlučnění.

Praha

Chlazení nahrávacího studia pomocí nástěnných klimatizačních jednotek typu multi split s rozvodem v hlukových předstěnách. Venkovní jednotka je kotvena do dřevěné fasády s dutinou. Odvod kondenzátu vnitřních jednotek byl vyřešen svodem do venkovního prostoru

Stochov

Instalace klimatizace v rodinném domě v provedení 3 vnitřních jednotek. Potrubí je rozvedeno v exteriéru bez zásahy do fasády.