Služby

Fotovoltaické panelové systémy

Fotovoltaické panelové systémy jsou ekologickým prostředkem k získání elektrického proudu a ušetří až 60 % energie.

Fotovoltaika vyrábí elektřinu ze slunečních paprsků, které dopadají na solární panely. Energii můžete využívat pro ohřev vody, či ji uložit do baterií k pozdější spotřebě. Udělejte další krok k energetické soběstačnosti za pomoci nevyčerpatelných zdrojů.

Výhody fotovoltaiky:

 1. Finanční úspora

  Pokud se rozhodnete dát zelenou fotovoltaice, tak ušetříte až 60 % energie ročně. Fotovoltaické panely lze také využít pro vytápění, či ohřev vody. Vstupní investice není vysoká díky podpoře dotačního vládního programu Nová zelená úsporám.

 2. Energeticky soběstačná domácnost

  Díky solárním panelům již nemusíte být závislý na dodávce elektrické energie. Sami si vyrábíte svoji energii, tudíž se nemusíte trápit energetickým výpadkem. Fotovoltaika je ekologická, jelikož sluneční paprsky jsou nevyčerpatelným zdrojem energie.

 3. Dlouhá životnost a bez starostí

  Pro soustavy solárních panelů je charakteristická dlouhá životnost v horizontu 25 až 30 let. Obsluha panelů je velmi nenáročná. Kromě servisních prohlídek není potřeba žádné další údržby.

 4. Rychlá instalace

  Instalace fotovoltaických panelových systémů je velmi rychlá a nijak nezasahuje do stavby. Instalace je hotova v řádu dnů, to vám můžeme zaručit.

 5. Zajištění dotace

  Jelikož stát podporuje udržitelné zdroje energie, tak je možné získat dotaci pro fotovoltaické systémy z vládního programu Nová zelená úsporám. Dotace se pohybují od 40 000 Kč do 200 000 Kč. V Rekuaktivě jsme schopni vyřídit dotaci za vás, tak abyste dosáhli na ten nejvyšší příspěvek. Nedělejte si zbytečné starosti s byrokracií a nechte to na nás.

Jak fotovoltaika funguje?

Fotovoltaická panelová soustava se skládá z mnoha fotovoltaických článků, které mají funkci polovodičových diod. Když sluneční paprsky dopadnou na fotovoltaický článek vzniká fotoelektrický jev a vzniká tak elektrický proud. Kolik toho fotovoltaická soustava vyrobí je závislé na mnoha faktorech, především na podnebí, počasí, technologii, orientaci či sklonu. Nespotřebovanou elektrickou energii lze akumulovat v bateriích a využít později.

 • Štědrá dotace až 200 000 Kč
 • Nižší náklady za elektrickou energii
 • Funkční řešení vám na míru
 • Elektrická energie pod kontrolou 24/7
 • Vše zařídíme za vás

Náš tým vám pomůže vybrat to nejlepší řešení na klíč.

Poskytujeme kompletní poradenství včetně návrhu projektu, spočítáme vám kolik ušetříte, nainstalujeme fotovoltaickou soustavu a zajistíme dotaci.

To vše pod jednou střechou!

MÁM ZÁJEM O FOTOVOLTAICKÉ PANELY

reference

Ukázka z realizací